Recenze od Vás!

Recenze našich zákazníků.

Dobrý den,

musím se s vámi podělit o radost, kterou jste mi způsobili novými Beskydskými sušenkami
BEZ PALMOVÉHO TUKU!
Konečně, hurá! Je opravdu těžké v obchodě najít „mlsání“ bez palmového tuku. Ještě jsem vaše nové sušenky sice nechutnala, ale pokud jsou tak dobré jako beskydské Ke kafíčku, pak má novinka věrnou zákaznici, dovezla jsem si i máslové i ovesné.

Dana

Absolutně Vás chci pochválit za tvoření dokonalých produktů. Za mně je nejlepší kokosová ovesná svačinka, ale ještě chci vyzkoušet s arašídy a tu nemají v našem obchodě.

Asi si je později objednám přes internet. 
Děláte to moc dobře.

Jakub

Krásný den,

náhodně jsem s kolegou zakoupili každý jinou Ovesnou svačinku. V autě jsme se nezávisle shodli, že se jedná o super věc. A proto nyní pátráme, kde na Jižní Moravě by se dala sehnat. Díky za delikátní výrobek – úžasné Ovesné svačinky, které vyrábíte. Jen tak dál a stále více, jste v tomto nejlepší.

S pěkným pozdravem 

Jan a Jirka

Dobrý den,
v dnešní době, kdy se skoro do všech sladkostí pere palmový olej a éčka, je Ovesná svačinka (s kakaem a čokoládová) pro lidi jako jsem já (sportovec a praktikující zdravý životní styl) vysvobození. Děkuji Vám za poctivou chuť, kterou dáváte nejenom těmto zmiňovaným produktům, ale i dalším a taky děkuji za Vaši snahu dělat dobré a chutné svačinky.

Z Hané zdraví

P.

Dobrý den, 
koupili jsme si Ovesnou svačinku s kakaem a je opravdu výtečná. Po dlouhé době konečně sušenka bez palmového oleje na trhu.
Vytrvejte prosím ve své činnosti a vytlačte z trhu aktuální odpad.


Děkuji.
Všude Vás doporučím.
S pozdravem

Filip

Dobrý den,

nedělám to, že bych po snězení něčeho sedla k pc a začla chválit daný produkt, ale toto prostě musím!
Děláte naprosto bezkonkurenčně výýýýborný sušenky, myslím si, že si na nich vytvářím závislost 🙂
má kolegyně si drze odlomila kousek z mé sušenky a byla překvapená, jak výborná ta sušenka je!!

 

Přeji vám mnoho úspěchů a prosím- neměňte recepturu! 🙂

Alena

Dobrý den,

musím teda vyseknout poklonu takhle přes mejlík, protože nevím, kde na internetu bych to měla napsat.Koupila jsem si včera váš výrobek
Take&Run s kokosem a tak  mi to zachutnalo, že dnes si jdu koupit další a víc kusů. Je to super.

Děkuji vám, je to prima snídaně.

Pavla

Dobrý den,

včera jsem „objevil“ Váš výrobek „Take&Run s čokoládou“. V životě jsem sladkého snědl už opravdu hodně, takže mohu hodnotit: Výborný a s neošizenou čokoládou.

Děkuji,

Zbyněk

Dobrý večer, 

chci jen celé vaší firmě poděkovat za úžasné Ovesné svačinky, které vyrábíte. Svou práci děláte na jedničku, jste nejlepší. 

Ještě jednou děkuji.

S pozdravem,

Jan

Dobrý den všem,

už dlouho – prakticky nikdy – se mi nestalo, abych zakoupením a snědením něčeho byla až donucena sednout a napsat e-mail.

Činím takto poprvé a kéž by se podobná situace stávala častěji…

Na dovolené na Vysočině jsem v řetězci Potraviny za babku v Pacově zakoupila Beskydské máslové sušenky. A už hooooodně dlouho jsem si na ničem tak výborném nepochutnala. Opravdu!!!

Sušenky se jen rozplývaly na jazyku a ze sušenek bylo opravdu cítit, že jsou máslové… Vypadá to jako bych opisovala reklamní slogan 🙂  Ale tohle byl holý fakt, který se stal skutečností. Jedly jsme je s dcerami a s mojí sestrou, a druhý den hned běžely koupit 6 balení s sebou na cestu a domů.

Vím, že lidé si velmi rádi na vše možné stěžují nebo všechno kritizují a jen málokdy pochválí či něco ocení. Mě chuť Vašich sušenek skutečně vyburcovala k tomuto kroku, abych Vám napsala, že vyrábíte chuťově perfektní výrobek, na který můžete být pyšní!

Jedinou nevýhodou bylo a je, že moje dieta díky tomu opět vzala za své… 😀

Přeji mnoho úspěchů a stejně výtečných výrobků a spokojených zákazníků!

Martina

Dobrý večer, 

chci jen celé vaší firmě poděkovat za úžasné Ovesné svačinky, které vyrábíte. Svou práci děláte na jedničku, jste nejlepší. 

Ještě jednou děkuji.

S pozdravem,

Jan

Dobry den,

náhodou jsem dostala jako dárek vaše Beskydské sušenky a jsou opravdu vynikající.

Ať se daři.

 

Marcela

Dobrý den,

prosím o info, do kterých obchodních řetězců v Praze či Berouně dodáváte Snack Take&Run. A hlavně: Take&Run Chocolate jsou boží !!!

Děkuji,

 

Mojmír

Dobrý den,

píši vám čistě jen proto, abych vám pochválila ovesnou sušenku jednotlivě balenou Ovesná svačinka s brusinkami. 

Děkuji, že je vyrábíte a dodáváte i do obchodu coop v Plzni 🙂 Sušenku dávám dětem do školy na svačinu a moc jim chutná.

Zdravím vás.

M.

Dobrý den, 

ani nevíte, jak moc mě potěšilo, že se Vaše sušenky dostali až k nám. Tedy konečně až k nám. Konkrétně Vaše Beskydské sušenky. Jsou vynikající a mají nepřehlédnutelný obal. Už jsem si myslela, že krom u nás zavedených značek, se na trhu nic nového neobjeví. Jsem za to moc ráda. 

S přáním hezkého dne

Jitka

Dobrý den,

chtěla bych Vám moc poděkovat za dobroty, které jste nám poslala. Dcera si zrovna dává ke svačince Vaše Take&Run s čokoládou.
Jsem z Vašich výrobků velice nadšená. 

Ještě jednou Vám mockrát děkuji a přeji hezký den.


S pozdravem,

Simona